КИЕВСКИЙ ЦЕНТР ПОДГОТОВКИ, ПЕРЕПОДГОТОВКИ И ПОВЫШЕНИЯ КВАЛИФИКАЦИИ СПЕЦИАЛИСТОВ ВОДНОГО ТРАНСПОРТА

Протоколы о соответствии требованиям Конвенции ПДНВ
Сертификат о соответствии требованиям ДСТУ ISO 9001:2015
ISO 9001:2015


Яндекс.Метрика
Для військовослужбовців Чернігівського гарнізону

 

За підтримки офісу НАТО в Україні, на базі «Чернігівської філії центру підготовки плавскладу» відбулась урочиста онлайн церемонія відкриття чергових курсів для перенавчання військовослужбовців звільнених (або запланованих до звільнення) в запас у м. Чернігові. У заході взяли участь менеджер програм НАТО–Україна з перепідготовки військовослужбовців пан Крістофер Штаудт, виконавчий керівник програми Огороднікова Олександра, Директор департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської обласної державної адміністрації Сергій Болдирев, інші представники органів місцевої влади та командування Чернігівського гарнізону.

Курси триватимуть упродовж трьох місяців за напрямом програмної підготовки “Менеджмент перевезень і логістика” та зможуть відкрити шлях для успішної соціалізації двадцяти дев’яті військовослужбовцям.

У період дії карантину є особливості організації навчального процесу. Так, для проведення всіх видів навчальних занять буде використовуватися сучасне обладнання дистанційного навчання на платформі Zoom.

Усі слухачі курсів до початку занять отримають засобами електронного зв’язку: навчальний план, розклад занять та контактну інформацію (номери телефонів, електронні адреси) керівників проекту та викладачів, залучених для проведення навчальних занять зі слухачами курсів. Для кожного слухача курсів буде створений особистий електронний кабінет, де кожен слухач зможе прослухати відеолекції, отримати всі матеріали для виконання практичних завдань, тести та індивідуальні завдання. Після проведення кожного заняття, слухачі отримуватимуть засобами електронного зв’язку весь навчальний матеріал, а саме: лекції, презентації, методичний матеріал та індивідуальні завдання. Індивідуальне консультування слухачів буде здійснюватися телефоном або через електронну пошту, а також під час проведення занять на платформі Zoom.

Випускну роботу слухачі курсів будуть виконувати та подавати до навчального центру засобами електронного зв’язку. Захист буде здійснюватися з використанням мобільного додатку Viber для смартфонів, що працюють на платформах Android, Apple, BlackBerry OS, iOS, Symbian, Windows Phone, Bada і комп'ютерів з операційною системою Windows, OS X або Linux.

Щодо змісту навчальних програм, то вони спрямовані на отримання слухачами корисної для нової професії інформації. Насамперед це стосується предметів, пов’язаних з практичними механізмами створення власної справи, поглибленням знань законодавства, опануванням англійської термінології морської справи, умінням застосовувати комп’ютерні навички під час роботи за напрямом діяльності тощо. Слід також зазначити, що уся програма для слухачів побудована таким чином, що набуті під час навчань теоретичні знання будуть протягом останніх двох тижнів курсів перевірені та підкріплені обов’язковими практичними заняттями.

Нагадаємо, що мета Програми – підтримка України в питаннях соціальної адаптації кадрових військовослужбовців.

Прес-служба ГО «Ліги офіцерів» (0949066067)

18.06.2020.